Ми раді вітати вас на щойно опублікованому  сайті Стрийської швейної фабрики і висловлюємо щиру подяку за інтерес до нашого підприємства.
На підприємстві проводиться постійна робота щодо розвитку виробництва, підвищення якості продукції, що випускається і освоєння випуску нових швейних виробів.
Сьогодні наша швейна фабрика шиє зимовий і літній спецодяг з бавовняної, змішаної і поліамідної тканини, куртки, напівкомбінезони, комбінезони, штани, жилети і т.д. Якість пропонованих послуг дозволяє задовольнити найвибагливіші вимоги замовників.
На даний період відзначається постійне зростання замовлень на послуги нашого підприємства, що призводить до зростання обсягів виробництва і, отже, до необхідності нарощування виробничих потужностей і створення нових робочих місць. В результаті всієї проведеної роботи Стрийська швейна фабрика має досить високий рівень бюджетної ефективності.
Представляючи вам повну та оперативну інформацію про підприємство, ми сподіваємося, що розміщені на сайті інформаційні ресурси будуть вам цікаві й корисні з практичної точки зору.