Історія Групи

Група Fristads Kansas була створена завдяки об’єднанню провідних брендів робочого одягу – інтегруючи різні, але додаткові навички – щоб забезпечити конкурентну пропозицію робочого одягу для галузей Європи. Наша спадщина – це історія про інноваційних підприємців, які створили компанії та створили легендарні бренди робочого одягу, орієнтованого на професії по всій Європі.
Ми пишаємось тим, що продовжуємо ставити на перше місце потреби робочих людей, що було основним принципом, який поділяють такі засновники, як Джон Магнуссон (Fristads®), Poul Larsen (Kansas®) та Lars Wenaas (Wenaas®).

Група Fristads Kansas виросла через низку злиттів та поглинань компаній спецодягу, які поділяють наше бачення.

Віхи нашої історії:

  • Середина ХІХ – кінець 20 століття Компанії, які зараз складають групу Fristads Kansas, починали виробляти робочий одяг у країнах Європи. Вони закладали самі основи, що дало нам лідируючу позицію на європейському ринку робочого одягу сьогодні.
  • 1995 р. Провідні датські та шведські компанії для робочого одягу Kansas Workwear і Fristads об’єднуються під назвою Kansas Workwear. Окрім традиційного робочого одягу, нова компанія пропонує одяг для сфери обслуговування, що продається під брендом «Hejco».
  • 1999 р. Завершено злиття штату “Kansas Workwear” та “Norwegian Wenaas” – і нова група називається Kansas Wenaas Group. Wenaas займає лідируючу позицію на норвезькому ринку робочого одягу, особливо в офшорній галузі. Компанія Wenaas також включає діяльність у Великобританії та Сполучених Штатах. Інвестор Axcel Industri A/S набуває акціонерний капітал Kansas Wenaas A/S і видаляє компанію з фондових бірж Копенгагена та Осло. Axcel має намір внести свій внесок у продовження розширення та розвитку групи Канзас-Венас.
  • 2000 р. Kansas Wenaas Group поєднує діяльність з групою EHCO-KLM в Нідерландах. EHCO-KLM додає ринкові позиції в Голландії, Франції та Німеччині.
  • 2003 р. Група змінила назву з Kansas Wenaas на KWINTET.
  • 2005 р. IK Investment Partners придбає KWINTET від Axcel.
  • 2007 р. Kwintet купує Cotton Group, тим самим забезпечивши міцну позицію на ринку рекламного одягу в Європі. Kwintet також купує групу Mercatura; придбання об’єднує два дуже взаємодоповнюючих підприємства. Kwintet неперевершений в робочому одязі для майстрів і робітників промисловості; враховуючи, що група Mercatura особливо сильна у сфері обслуговування – одяг для професіоналів сфери охорони здоров’я, торгівлі та готелів, ресторанів та інших професій. Портфель бренду поширюється на бренд Clinic Dress.
  • 2015 р. Консорціум інвесторів на чолі з Майклом Хаге Соренсеном та Крістіаном Дівігом, двома датськими промисловими інвесторами в Данії, купує Kwintet від IK Investment Partners. Група перейменована в Fristads Kansas Group.